Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/finansalgunluk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 6

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/finansalgunluk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 6

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/finansalgunluk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 59

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/finansalgunluk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 59
2020 Yılına Özel Oyun Oynayarak Para Kazan – Finansal Günlük
 • %
 • %
 • ALTIN (TL/GR)
  497,11
  % 1,28
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  378856,498
  % -0,98
 • BIST 100
  1.391,29
  % -0,73

2020 Yılına Özel Oyun Oynayarak Para Kazan

2020 Yılına Özel Oyun Oynayarak Para Kazan

Sizlere bu yazıda oyun oynayarak para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğim. Sizlerde vakitlerinizi hem eğlenceli hale getirip hem de kazanç sağlayabilirsiniz. Oyun oynayarak para kazanmanız için gerekli olanlar aslında zaten sahip olduğumuz bilgisayarlarımız, tabletlerimiz, telefonlarımız ve internet bağlantısıdır. Cihazlarınız ile yalnızca hesap oluşturarak çeşitli oyunlardan kazanç sağlayabilme şansına sahipsinizdir. Daha fazla sizleri meraklandırmadan sizlere bu oyun türlerinden ve içeriklerinden bahsetmek istiyorum.

 1. SECONDLİFE

Secondlife oyununda sanal bir dünyada yaşamaktasınız fakat sanal dünyadan gerçek para kazanma şansına sahipsiniz. Peki bu oyundan nasıl para kazanacağız diye düşünüyorsunuz? Oyun içerisinde sizden hariç diğer oyunculara mobilya, kıyafet ve benzeri tarz eşyalar satarak kazanç sağlayabiliyorsunuz. Tabi sadece bununla da bitmeyerek sizler oyun içerisinde eğlence merkezler tasarlama şansına sahipsiniz ve eğlence merkezine gelen insanlardan da kazanç sağlayabiliyorsunuz.  Aynı zamanda sanal dünyada bir iş sahibi olarak da tıpkı gerçek hayattaki gibi para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sanal dünyanın para birimi Linden Dolarıdır. Kazanmış olduğunuz paraları sanal dünyada döviz bürolarına giderek gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

2.POGO

Pogo tüm platformlara yönelik olarak tasarlanmış ve ücretli ve ücretsiz olarak çok sayıda içerisinde oyun kategorilerini içinde barındırmaktadır. Aslında oyuna yeni başlayan kişiler sitenin oyun sitesi olmadığını düşünebilmektedir bunun sebebi ise jeton toplamak adına ilk beş gün reklamları görüntülemek zorunluluğudur. Pogo, kullanıcılarına aynı zamanda daha önceden çıkmış oyunları çevrimdışı durumunda satın alma imkânı ve oynanması mümkün olan sürümleri olan deluxe ve to go tarzı indirilebilir oyunları da barındırmaktadır.  Pogo da ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok kazanma şansınız artmaktadır. Şanslı bir kazanan için günlük olarak 10.000 dolarlık ödül parası söz konusudur.

3.Exodus 3000

Strateji oyunları arasında en iyi oyunların içerisinde bulunan exodus 3000, oyun severlere 10 asır sonrası gibi uzun bir gelecek üzerinde şekillenmiştir. Oyunda dünya artık yaşanmaz bir hale gelmiş durumdadır ve burada oyuncular bu ortamda hayatta kalmaya çalışmaktadır. Oyundaki para birimi Mars dolarıdır. Oyun içerisinde kazanç sağladığınız Mars doları belli bir miktara geldiği zaman gerçek paraya çevirebiliyorsunuz.

 1. Leauge Of Legends (LOL)

Online savaş oyunları içerisinde en fazla tercih edilen oyunların başında gelmektedir. LOL ile oyuncular online olarak savaşlar yapmaktadırlar ve karakterlerini bu şekilde güçlendirmektedirler. Belirli bir süreç geçtiği zaman oyucunun karakteri yeterli bir seviyeye ulaşmaktadır ve daha sonra geliştirilen bu karakteri satarak kazanç sağlanmaktadır. Bununla birlikte düzenlenen online olarak en iyi oyuncuların katıldığı turnuvalarda da yüksek miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.

 1. Counter Strike Global Offensive (CS: GO)

Galiba Counter Strike oyununun eski ve farklı versiyonlarını oynamayan yoktur.  Counter Strike, yeni sürmüş olduğu versiyonu ile oyun piyasasını altüst etti ve milyonlarca oyuncu sayısına ulaştı.  Counter Strike oyunu ile online olarak savaşmaktayız ve her kazandığımız seviyenin ardından bir sonraki seviyeye ulaşmak için yeni materyaller kazanılması gerekmektedir. Materyallere ulaşmak zor olduğundan dolayı elinizde bulundurduğunuz materyalleri satarak para kazanma şansına sahipsiniz.

Araç çubuğuna atla